Lab Biotics ………………………………. 1590,-/90min

Profesionální ošetření s pre a probiotiky, pomáhá regulovat a harmonizovat, obnovuje vlastní buněčné procesy, posiluje přirozenou bariéru, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti , revitalizuje, hydratuje a zklidňuje pleť. Chrání vlastní mikrobiom a tím je pleť maximálně chráněná a zdravá. Má hydratační a zklidňující účinky, redukuje zánětlivé procesy na pleti. Výsledkem po ošetření je pleť hydratovaná, obnovená a chráněná.

Pure ……………………….. 1390,-/80min

Chemický peeling vhodné pro mastnou a aknózní pleť bez ohledu na věk. Jedinečné kosmetické ošetření kombinuje ideální produkty pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť. Soušástí procedury jsou kyseliny AHA+BHA+PO, které tvoří peeling, vysoce účinný koncentrát v ampulích, kyselina salycilovániacinamid a na závěr alginátová slepovací maska, která obsahuje Tea tree olej a listy vrby. 

Aqua genomics …………………………  1390,-/80min

Dopřejte si ošetření z řady AQUA, přirozeně odstraňuje odumřelou a poškozenou pokožku a přispívá k čištění toxinů a nečistot, které se hromadí v dermis. Alginátová profesionální intenzivní maska s mořskou vodou, stimuluje regenerační procesy v buňkách, dodává pleti vlhkost a minerály. Výsledkem je hladká, jemná pleť, dokonale hydratovaná a odpočatá. Podporuje vlastní genom a stimuluje DNA.

LAB Radiance  …………………….. 1390,-/90min

LAB Radiance navrací Vaší pleti přirozený, zářivý a zdravý vzhled. Potlačuje tvorbu melaninu, pigmentů, neutralizuje a chrání pleť před volnými radikály, zabraňuje stárnutí, posiluje elastinová vlákna, dodává rozjasnění a sjednocení tónu pleti. Pokožka je harmonizovaná, posílená a zpevněná. V ceně ošetření je také sérum na vyplnění vrásek.

HA50X …………………………………………… 1490,-/90min

HA50X je ošetření formulované s kyselinou hyaluronovou o vysoké a nízké molekulové hmotnosti. Zpevňuje epidermis, dodává objem, snižuje výskyt vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky. Pleť je dokonale z hydratovaná a sjednocená. Má schopnost vázat 50X více vody než jiné podobné produkty na kosmetickém trhu. Je ideální pro výplň a konturing tváře. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Přesunout se na začátek