KOSMETICKÉ SLUŽBY A CENY

Všechna ošetření pleti obsahují tyto postupy péče – čištění a tonizaci, přípravu pleti – peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí – dle stavu a potřeb pleti, úprava obočí, aplikaci aktivních látek – ampule nebo sérum, uvolňující kosmeticky masáž obličeje krku a dekoltu, aplikace masky, závěrečný krém. Při ošetření využíváme přístrojovou galvanizaci dle aktuálních potřeb pleti.

PURE BEAUTY

Jedinečné a velmi účinné ošetření pro zlepšení kvality pleti, využívající moderní kosmetologické látky, jež podporují omlazení a elasticitu a zároveň ochraňují před předčasným stárnutím pokožky.

Toto efektivní čištění je vhodné pro všechny typy pletí, pro ženy i muže bez rozdílu věku. U tohoto čištění nedochází k poškození drobných kapilár a může být použito i u citlivé pleti s již popraskanými žilkami.

Pravidelnou masáží obličeje a dekoltu lze oddálit stárnutí pleti, dodáme pleti výživu a hydrataci, zpomaluje se tvorba vrásek, uvolníme napětí svalů v obličeji a tím dosáhneme zjemnění výrazu v obličeji.

Radiofrekvence představuje jednu z nejvýznamnějších kosmetických inovací. Z metod vzniklých v posledních letech má před sebou největší budoucnost. Je to první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť, a to s trvanlivým účinkem.

 

Alginátové masky z mořských řas jsou vhodné pro všechny typy pleti a ošetření.

Hyaluron Pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření ke zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Hyaluron Pen pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

Depilace horkým voskem patří v současné době k nejpoužívanějším metodám depilace.Vosk se nejprve rozehřeje do tekuté konzistence a poté se nanese na kůži. Na jejím povrchu se vytvoří tenká vrstva vosku, která přilne ke chloupkům.

Pěkně upravené obočí je dnes samozřejmostí téměř pro každou ženu. Obarvíme a upravíme obočí do požadovaného odstínu a tvaru.

Přesunout se na začátek